Робоча нарада Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

Заступник начальника відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Наталя Морозова та головний державний інспектор цього ж відділу Володимир  Бірюков  взяли участь у робочій нараді  Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області (далі – Маріупольське відділення).

Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначає правові, фінансові та організаційні засади загальнообов’язкового державного соціального страхування, гарантії працюючих громадян щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, охорони життя та здоров’я.

Наталя Морозова зупинилась на питаннях визначення застрахованих осіб, своєчасності надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг відповідно до зазначеного Закону. Крім того, заступник начальника відділу контролю південного напрямку інформувала про результати контрольних заходів щодо дотримання законодавств про працю, здійснених на території м.Маріуполь, протягом січня – квітня 2019 року, а також про проведену інспекторами праці роз’яснювальну роботу серед роботодавців та працівників міста. Зауважила, що з 30 серпня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №823, якою затверджено новий «Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».