Нарада з представниками Донецького обласного академічного театру

Заступник начальника відділу гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці управління з питань праці Стичинський В.Б. та головні державні інспектори відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Москвін Є.О. і Швець В.А. провели в управлінні нагляду у промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області консультаційну нараду, на якій інженер з охорони праці Донецького обласного академічного театру міста Маріуполь Ш.М. Хайратулин ставив питання представникам Головного управління Держпраці у Донецькій області.

На усі питання інженера Ш.М. Хайратулина було надано розгорнуті відповіді та роз’яснення.  Головні державні інспектори зазначили основні аспекти вимог законодавства України «Про охорону праці» щодо профілактики нещасних випадків та їх попередження, проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, також повідомили про вимоги законодавства України про охорону праці на автомобільному транспорті та дотримання вимог законодавства з питань безпеки дорожнього руху, а також про безпеку праці водіїв, медичний огляд водіїв, профілактику професійних захворювань та необхідність своєчасного навчання посадовців.

Заступник начальника відділу гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці управління з питань праці Стичинський В.Б. доповів про вимоги Постанови КМУ № 442 від 01.08.92 «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці».