Перевірка ПП «Стройтехно»

На підставі доручення Прем’єр-міністра України головні державні інспектора відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитро Немченков, Сергій Шаптала та Сергій Кутін впродовж двох тижнів проводили позапланову перевірку ПП «Стройтехно» на дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки щодо технічного обслуговування ліфтового господарства у м. Маріуполь.

В ході перевірки інспектора першочергово звертали увагу на наявність документів дозвільного характеру, своєчасне проведення технічного огляду та експертного обстеження ліфтів, наявність навченого персоналу, забезпечення матеріально-технічною базою. Особливу увагу звертали на технічний стан ліфтів, справність приладів безпеки.

Під час перевірки було виявлено 312 порушення з яких 111 створюють загрозу життю людей.

У зв’язку  з виявленими порушеннями головні державні інспектора відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь  оформили справи про адміністративні правопорушення на працівника, відповідального за технічне обслуговування та ремонт ліфтів, та на електромеханіка.