Начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості відвідав ПРАТ «Веско»

Начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Вілков О. Г. провів семінар з керівниками дільниці підготовки та відвантаження готової продукції у присутності заступника генерального директора з ОП та ТБ Дроздова В.В. ПРАТ «Веско» на тему: «Вимоги безпеки під час навантаження, розвантаження та перевезення вантажів».

В ході семінару були зазначені основні небезпечні та шкідливі виробничі фактори при навантаженні, розвантаженні та перевезенні вантажів (наїзд під час руху автомобілів; наїзд при самовільному русі транспортних засобів; падіння працюючих з висоти або падіння вантажу; ураження електричним струмом; наявність у повітрі шкідливих речовин); умови, за яких допускається робота автомобілів на будівельних майданчиках, на території промислових підприємств, у кар’єрах тощо; способи укладання та закріплення вантажу та основні правила вантажно-розвантажувальних робіт вантажопідіймальними механізмами.

Наприкінці семінару Олександр Геннадійович відповів на запитання присутніх та звернув увагу на причини травмування працівників під час роботи.