2 серпня головний державний інспектор спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Анастасія Варавенко провела семінар з працівниками ТОВ «Шахтобудівельна компанія» на тему: «Надання першої долікарської допомоги у разі ураження і травм».

На початку семінару посадова особа розповіли присутнім про загальну послідовність надання першої допомоги, зазначивши що рятування потерпілого у більшості випадків залежить від швидкості та правильності надання першої медичної допомоги. Затримка у наданні допомоги може спричинити загибель потерпілого.

Детально було роз’яснено про надання першої допомоги залежно від характеру та умов травмування, таких як: перелом, здавлення, удушення, отруєння шкідливими газами, електротравми, ураження електричним струмом, опіки (термічні і хімічні) та інше.

Наприкінці  було з акцентовано увагу на обов’язки керівництва з втілення заходів по створенню безпечних умов праці відповідно з вимогами Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників у області охорони праці.