У Маріупольській міській раді під головуванням Євгена Бодягіна, 19 липня, відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань  забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

В засіданні міжвідомчої робочої групи прийняли участь представники Маріупольської міської ради, Головного управління ДФС у Донецькій області, Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області,  Маріупольського міського центру зайнятості та Головного управління Держпраці у Донецькій області. Головне управління Держпраці у Донецькій області представила  начальник  відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Валентина Гуменюк.

Під час роботи міжвідомчої робочої групи було заслухано керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців. Суб’єктам господарювання були надані рекомендації щодо правильності укладення трудових договорів з працівниками та їх кількості в залежності від виду діяльності.

Валентина Гуменюк зосередила увагу присутніх суб’єктів господарювання на недопущення підміни трудових відносин  цивільно-правовими договорами, а також вказала   на негативні соціально – економічні  наслідки  для працівників.