У Маріупольському центрі зайнятості обговорили питання використання праці інвалідів

0
172

У Маріупольському міському центрі зайнятості, 13 червня, відбувся семінар для роботодавців з питань використання праці інвалідів.  Участь у заході  прийняли  представники роботодавців (КП «МТТУ», ЖКТ «Жилье «Центр», Донецький НДЕКЦ МВС України, КЛПУ «Дошкільний санаторій, м Маріуполь» та інші) , Маріупольського міського центру зайнятості,  Донецького відділення Фонду соціального захисту інвалідів та Головного управління Держпраці у Донецькій області  – заступник начальника управління з питань праці Ігор Часник та начальник  відділу  контролю південного напрямку управління з питань праці Валентина Гуменюк.

Заступник начальника управління з питань праці інформував, що надавати інвалідам роботу – це обов’язок роботодавців, який  передбачено статтею 172 КЗпП України. Це зумовлено тим, що згідно з Законом України від 21.03.1991 №875-XII «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», держава гарантує їм рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства та створює для інвалідів потрібні умови, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя згідно з їх індивідуальними здібностями та інтересами.

Згідно зі статтею 172 КЗпП України, за бажанням працівника-інваліда або за вимогами його індивідуальної програми реабілітації, йому може встановлюватися режим роботи на умовах неповного робочого дня (неповного робочого тижня) та пільгові умови праці.

На відміну від звичайних працівників, працівники-інваліди, які недавно влаштувалися на роботу та ще не відпрацювали перших шість місяців на цьому підприємстві, можуть скористатися своїм правом піти в щорічну оплачувану відпустку повної тривалості ще до настання шестимісячного терміну їхньої безперервної роботи на цьому підприємстві (частина 7 статті 10 Закону України від 15.11.1996 № 504/96  «Про відпустки» (надалі – Закон №504/96). А працівники-інваліди, які вже тривалий час працюють на підприємстві, за своїм бажанням мають право піти у щорічну відпустку в зручний для них час (частина 13 статті 10 Закону № 504/96). Згідно зі статтею 6 Закону №504/96 тривалість щорічної основної відпустки для працівників-інвалідів становить:

для інвалідів I і II груп – 30 календарних днів,

для інвалідів III групи – 26 календарних днів.

Відповідно до пункту 6 та 7 частини першої статті 25 Закону №504/96, відпустка без збереження заробітної плати тривалістю до 30 календарних днів щорічно надається інвалідам III групи, тривалістю до 60 календарних днів щорічно – інвалідам I та II груп.

Гуменюк В.І. нагадала, що згідно з ст.19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичних осіб, які використовують найману працю, установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі чотирьох відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, – у кількості одного робочого місця. Також зупинилася на правових та соціальних наслідках використання праці без належного оформлення трудових відносин, укладення договорів цивільно-правового характеру при виконанні трудових функцій та доповіла про результати контролю законодавства про працю.

Крім того, фахівці Держпраці відповіли на чисельні питання присутніх щодо  правильності оформлення інвалідів, розрахунку нормативу тощо.