У Маріуполі, 12 червня, відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в місті Маріуполі.

Участь у нараді прийняли представники Маріупольської міської ради, Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, Головного управління ДФС у Донецькій області та Головного управління Держпраці у Донецькій області, яке представила начальник відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Валентина Гуменюк.

Роботу міжвідомчої групи було сконцентровано на питаннях легалізації праці у м. Маріуполь. Роз’яснювальна робота активно триває для упередження порушень законодавства про працю, обізнаності сторін трудових відносин щодо наслідків праці без укладення трудових договорів.

Зауважимо, що лише за період з 20 травня по теперішній час інспекторами праці відділу контролю південного напрямку управління з питань праці проведено 87 семінарів з питань трудового законодавства, зокрема – 42 з питань правильності оформлення трудових відносин.