28 травня у Маріуполі відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в місті Маріуполі.

У засіданні робочої групи прийняли участь представники Маріупольської міської ради, районних управлінь Пенсійного фонду України у м.Маріуполі, Маріупольського міського центру зайнятості, профспілкових організацій та начальник відділу контролю південного напрямку управління з питань праці ГУ Держпраці у Донецькій області Валентина Гуменюк.

Міжвідомчою робочою групою були розглянуті питання офіційного оформлення трудових відносин та нарахування заробітної плати у розмірі менше законодавчо встановленого рівня.

Під час роботи міжвідомчої робочої групи було заслухано керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців, у яких виявлено невідповідність кількості найманих працівників основному виду діяльності, згідно з КВЕД, за даними аналізу Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби.
Суб’єктам господарювання були надані роз’яснення щодо оформлення трудових відносин, нарахування заробітної плати відповідно до законодавства про працю.