Начальник відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Валентина Гуменюк взяла участь у робочій нараді  Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області (далі – Маріупольське відділення).

Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначає правові, фінансові та організаційні засади загальнообов’язкового державного соціального страхування, гарантії працюючих громадян щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, охорони життя та здоров’я.

Валентина Гуменюк зупинилась на питаннях визначення застрахованих осіб, своєчасності надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг відповідно до зазначеного Закону. Крім того, начальник відділу контролю південного напрямку інформувала про результати контрольних заходів щодо дотримання законодавств про працю, здійснених на території м.Маріуполь, протягом січня – квітня 2019 року, а також про проведену інспекторами праці роз’яснювальну роботу серед роботодавців та працівників міста.