Посадовими особами Головного управління Держпраці у Донецькій області, у травні 2018 року, було проведено інспекційне відвідування підприємства вугільної промисловості м. Селидове.  

Під час здійснення заходу контролю  було виявлено факт допуску суб’єктом господарювання трьох працівників до роботи з виконанням трудових функцій без укладення трудових договорів, що є порушенням вимог частини 3 статті 24 Кодексу законів про працю України. За результатами інспекційного відвідування уповноваженими посадовими особами Головного управління Держпраці у Донецькій області було прийнято рішення про винесення постанови про накладення штрафу у розмірі 335 070 грн., передбаченого абзацем 2  частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України.                                

Суб`єкт  господарювання не погодившись з рішенням  Головного управління Держпраці у Донецькій області, звернувся з адміністративним позовом  до  Донецького окружного адміністративного суду, який задовільнив задовільнив позов щодо скасування вище зазначеної постанови про накладення  штрафу.

У зв’язку з чим, Головне управління Держпраці у Донецькій області, не погодившись з рішенням суду першої інстанції звернулось до Першого апеляційного адміністративного суду з апеляційною скаргою про скасування рішення першої інстанції та ухвалення нового, яким відмовити в задоволенні позовних вимог суб`єкта господарювання (щодо скасування постанови про накладення  штрафу у розмірі 335 070 грн.).

За результатами розгляду апеляційної скарги у квітні 2019 року судом було винесено постанову щодо задоволення вимог Головного управління Держпраці у Донецькій області. У зв`язку з чим, роботодавцю доведеться сплатити штраф за порушення законодавства про працю.