Посадовими особами Головного управління Держпраці у Донецькій області, у квітні 2018 року, було проведено інспекційне відвідування з питань додержання законодавства про працю  фізичної особи–підприємця, місце здійснення господарської діяльності якого – смт. Курахівка Селидівського району.  

Під час здійснення заходу контролю  було виявлено факт допуску суб’єктом господарювання одного працівника до роботи з виконанням трудових функцій за професією «Продавець продовольчих товарів» без укладення трудового договору в письмовій формі, що є порушенням вимог частини 3 статті 24 Кодексу законів про працю України. Крім того, було встановлено порушення фізичною особою-підприємцем вимог ч.1 ст.106 КЗпП в частині неоплати в подвійному розмірі працівникові за роботу в надурочний час.

За результатами інспекційного відвідування уповноваженими посадовими особами Головного управління Держпраці у Донецькій області було прийнято рішення про винесення постанов про накладення штрафів у розмірі 223 380 грн. та 37 230 грн., які передбачені абзацами 2 та 4 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України.                                

Не погоджуючись з рішенням  Головного управління Держпраці у Донецькій області, фізична особа–підприємець  звернулась з адміністративним позовом  до  Донецького окружного адміністративного суду. Суд, розглянувши справу:

– підтримав позицію суб’єкта господарювання та задовольнив позов щодо скасування постанови про накладення  штрафу у розмірі 223 380 грн.;

–  не підтримав позицію суб’єкта господарювання та не задовольнив позов щодо скасування постанови про накладення штрафу у розмірі 37 230 грн.;

У зв’язку з чим, не погодившись з рішенням суду першої інстанції до Першого апеляційного адміністративного суду з апеляційними скаргами звернулися:

– Головне управління Держпраці у Донецькій області – про скасування рішення першої інстанції та ухвалення нового, яким у задоволенні позову суб’єкта господарювання  відмовити повністю (щодо скасування постанови про накладення  штрафу у розмірі 223380 грн.);

– суб’єкт господарювання – про визнання протиправною та скасування постанови про накладення штрафу у розмірі 37 230 грн.

 Розглянувши апеляційні скарги судом було винесено постанови щодо задоволення вимог Головного управління Держпраці у Донецькій області – у першому випадку, та залишено без задоволення вимоги суб’єкта господарювання.

Таким чином, роботодавцю доведеться сплатити штрафи за порушення законодавства про працю.