В Головному управлінні Держпраці у Донецькій області у Маріуполі, 11 травня, відбулася робоча нарада управління з питань праці за участю керівників та працівників відділу контролю південного напрямку, відділу гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці. Темою обговорення були питання проведення та результати позапланових атестацій на промислових підприємствах м.Маріуполь, які обумовили зміни істотних умов праці. Питання атестації робочих місць за умовами праці є надзвичайно актуальним для підприємств Маріуполя, як промислового міста, у якому працюють гіганти металургійної галузі, продукція яких відома у всьому світі.

Начальник відділу гігієни праці Володимир Стичінський повідомив, що згідно з ч.4 ст.43 Конституції України кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці. Більш детальні вимоги щодо охорони праці містять положення Кодексу законів про працю, Закону України «Про охорону праці», а також підзаконних нормативно-правових актів. Однією з вимог, яка ставиться до роботодавця та дає можливість забезпечити належні умови праці працівникам, є обов’язок проведення атестації робочих місць за умовами праці. В ході даної процедури аналізуються умови праці та чинники, які впливають на роботу працівника, з метою визначення пільгових категорій працівників та забезпечення їм належного відшкодування.

Наталя Морозова інформувала, що зміна умов і характеру праці виникає за певних обставин, а саме: реконструкція виробничого об’єкта; зміна або модернізація виробничого обладнання; заміна сировини і матеріалів; зміна технологічного процесу та засобів колективного захисту, у т.ч. при поліпшенні умов праці у зв’язку з впровадженням нової техніки, технологій, застосування нових видів сировини і матеріалів; створення нових робочих місць; внесення змін і доповнень до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах та щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці, скорочену тривалість робочого тижня. Відповідальність за своєчасне та якісне проведення атестації покладається на керівника підприємства.