Представник Управління Держпраці провів зустріч з колективом ДП “Маріупольський морський торговельний порт”

0
565

25 квітня начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Хайлов Михайло Ігорович провів зустріч із трудовим колективом Державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт», присвячену Всесвітньому Дню охорони праці.

У заході також прийняли участь представники управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, профспілки підприємства та заступник директора з охорони праці.

Під час свого звернення Михайло Хайлов розповів про звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди дня охорони праці в Україні, яке проводиться під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Також були розглянуті нещасні випадки, які трапились у 2018 році на піднаглядових підприємствах Головного управління Держпраці у Донецькій області. Особливу увагу було приділено Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні, яка має стати основою для запровадження національної системи управління безпекою та гігієною праці, сформованої на принципах запобігання виробничим ризикам та заохочення до створення безпечних і здорових умов праці.