В рамках підготовки до Всесвітнього дня охорони праці у м. Маріуполь проходить міський конкурс з охорони праці. Метою конкурсу є стимулювання створення здорових і безпечних умов праці на робочих місцях, пропаганда передових форм і методів організації роботи щодо зниження нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Минулого тижня комісія, до складу якої входять начальник управління в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Попов Сергій Миколайович, начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Хайлов Михайло Ігорович, начальник відділу гігієни праці Стичінський Володимир Борисович відвідала підприємства – конкурсанти: Державне підприємство «Адміністрація морських портів України», Державне підприємство «Маріупольський морський торговельний порт».

Під час відвідування ДП «Адміністрація морських портів України» члени комісії прийняли участь у посадці саджанців дерев. Також члени комісії відвідали пожежну частину. На Державному підприємстві «Маріупольський морський торговельний порт» комісія відвідала основні виробничи підрозділи. 
Також члени комісії звернули увагу на реалізацію запланованих комплексних заходів з охорони праці, обсяг виділених коштів для створення здорових і безпечних умов праці, засоби індивідуального захисту.