В Адміністрації Маріупольського морського порту визначили переможців конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Щорічно служба охорони праці Маріупольської філії ДП «АМПУ», при підтримці первинної Профспілкової організації Маріупольського порту в рамках заходів, присвячених Всесвітньому Дню охорони праці проводить конкурс дитячого малюнку. Цьогоріч у конкурсі «Охорона праці очима дітей» взяли участь 23 дитини віком від 5 до 18 років. На розгляд журі надійшло 28 робіт, з них 12 малюнків виконані дітками молодшої вікової групи, 16 – старшої вікової групи.

За словами в.о. начальника служби охорони праці Сергія Дем’яносова, конкурсні роботи стосувалися різних аспектів охорони праці та морської безпеки. Критеріїв оцінювання конкурсних робіт було декілька: актуальність теми, практичне значення, доцільність наданих рекомендацій та порад, використання знаків безпеки, оригінальність та оформлення, ступінь самостійності автора у виконанні роботи, якість роботи тощо.

«З кожним роком кількість дітей – учасників даного конкурсу зростає і це дуже приємно, тому що розпочинати виховувати небайдужість до цінності свого життя і здоров’я, життя і здоров’я оточуючих, формувати високу культуру безпеки праці слід ще з раннього дитинства», – розповів Голова первинної Профспілкової організації Маріупольського порту Ігор Анашкін.

Присутній на підбитті підсумків конкурсу представник ГУ Держпраці у Донецькій області Дмитро Максимов зазначив, що використання творчих здібностей дітей та залучення до цього процесу їх батьків може бути одним із шляхів вирішення зовсім «недитячих» проблем у сфері охорони праці, а також дієвим методом запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

Після розгляду та обговорення конкурсних робіт комісією, до якої увійшли посадовці Маріупольської філії ДП «АМПУ» та профспілкової організації, було визначено переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» та присуджено призові місця наступним чином:

У першій віковій групі

1 місце – Ровенко Кіра
2 місце – Герченова Уля
3 місце – Губенко Сашко

У другій віковій групі

1 місце – Бондаренко Богдан
2 місце – Июльська Ліза
3 місце – Соколова Вероніка

У третій віковій групі

1 місце – Маньшин Женя
2 місце – Біруль Сашко
3 місце – Маевська Аліна

Переможці конкурсу у окремих номінаціях: Медведський Георгій, Медведський Андрій – як «Наймолодший учасник», Маньшин Антон –«За креативність», Подгайна Марина «За вдале розкриття теми», Ротань Андрій «За оригінальність сюжету». Всі переможці отримали відповідні грамоти та грошові винагороди, а решта конкурсантів, які були нагороджені заохочувальними призами.

В.о начальника Адміністрації Маріупольського морського порту Сергій Гусаков подякував всіх конкурсантів за творчість та висловив сподівання, що ця добра традиція закладена підприємством у рамках “Всесвітнього дня охорони праці” буде проводжуватися і надалі.

До речі, на цьому конкурс не закінчується, у суботу 20 квітня всіх діток запрошують пограти у боулінг в розважальному центрі ПОРТ-СІТІ, а з 26 квітня у виставковій залі ім. Куїнджі пройде виставка найкращих робіт за темою «Охорона праці очима дітей”, яку можуть відвідати всі бажаючі.