Головним управлінням Держпраці у Донецькій області було заплановано проведення заходу державного контролю у формі інспекційного відвідування стану додержання законодавства про працю з питань оформлення трудових відносин. Але фізичною особою-підприємцем, який  здійснює вид господарської діяльності «Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах»  було відмовлено у допуску до проведення інспекційного відвідування. Тобто, створено перешкоди у проведенні інспекційного відвідування.

За недопущення до проведення перевірки з питань оформлення трудових відносин було винесено постанову про накладення на фізичну особу-підприємця штрафної санкції у розмірі  372300,00 гривень.

За результатами розгляду справи у суді, суди першої та апеляційної інстанції повністю підтримали правову позицію Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Наразі фізичній особі-підприємцю доведеться сплатити до Державного бюджету штраф за створення перешкод у проведенні інспекційного відвідування на загальну суму 372300,00 гривень.