15 квітня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков провів семінар з працівниками механічної служби мех. цеху ПрАТ «Глини Донбасу» на тему: «Вимоги охорони праці при виконанні робіт на металооброблювальних станках токарної групи».

В ході семінару фахівець розповів присутнім, що забороняється виконувати роботи на несправних верстатах, а також на верстатах з несправними або незакріпленими огорожами. Місця для підключення до електричної мережі переносних електроприймачів повинні мати написи, що вказують напругу мережі і вид струму, струмопровідні частини обладнання повинні бути ізольовані або огороджені. Металеві частини обладнання, які можуть внаслідок пошкодження ізоляції потрапити під напругу, повинні бути заземлені. Верстат необхідно вимикати ввідним вимикачем ручної дії, який повинен розміщуватися в безпечному і зручному для обслуговування місці, – для відключення верстата від живильної мережі в наступних випадках: при припиненні подачі електроенергії; під час перерви в роботі або при аварійній ситуації, яка може викликати травмування працівників, поломку обладнання або псування оброблюваної заготовки.

Наприкінці зустрічі держслужбовець надав відповіді на поставлені запитання та звернув увагу на необхідність додержання та виконання правил хорони праці.