У Маріупольському ліцеї провели нараду з нагоди Дня охорони праці

0
264

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Безпечне та здорове майбутне праці».
Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці.

Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

12 квітня у контексті цієї події в Маріупольськом професійном машинобудівном ліцеї відбулося засідання, в якому взяв участь представник Держпраці, з педагогічним колективом.
Учасники засідання обговорили і прийняли за основу текст Звернення Організаційного комітету до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ і організацій та План заходів з відзначення у 2019 році Дня охорони праці в Україні під гаслом „Безпечне та здорове майбутне праці”.