З 9 по 11 квітня фахівці гірничого управління прийняли участь в роботі комісії з приймання в експлуатацію виїмкової дільниці 1-ї північної лави пласта l1 горизонту 550 метрів шахти «Алмазна» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля».

Очисний вибій довжиною 300м обладнано механізованим кріпленням ДМ, очисним комбайном нового покоління CLS-450. Транспортування вугілля з виїмкової дільниці здійснюється скребковими конвеєрами СП-251-13 та стрічковими конвеєрами 1Л-1000. На виїмкову дільницю 1-ї північної лави пласта l1 горизонту 550 метрів фактично подається Qфакт. = 820 м3/хв повітря для провітрювання, при розрахунковій кількості Qроз. = 610 м3/хв. Здійснюється дегазація виробленого простору відростками трубопроводу «свічками» та ізольований відвід метану за допомогою короткого трубопроводу з випуском метаноповітряної суміші у вихідний струмінь дільниці. По результатам здійснення заходу державного контролю робітниками Держпраці складено акт.

Завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв'язків та з питань Євроінтеграції, головний редактор та адміністратор офіційної сторінки Головного управління Держпраці у Донецькій області. Для зв'язку використовуйте посилання нижче на соціальні мережи.