4 березня у Головному управлінні Держпраці у Донецькій області у м. Покровськ відбулось засідання Обласного журі щодо проведення конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у 2019 році.

До складу журі увійшли представники ГУ Держпраці у Донецькій області, ДП «Донецький експертно-технічний центр Держпраці, Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної ради профспілок, Фонду соціального страхування України в Донецькій області та художник-дизайнер.

Також журі зазначило, що усі дитячі малюнки індивідуальні, з оригінальною інтерпретацією актуальних проблем у сфері охорони праці, культури безпечної праці у різних галузях промисловості. Вони вражають як своєю майстерністю виконання, так і глибиною змісту.

Перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років:

Перше місце: Романченко Єлизавета, 9 років, м. Торецьк ЗОШ № 6. Назва роботи «Бережіть легені!».

Нет описания фото.

Друге місце: Бондаренко Аліна, 6 років, м. Добропілля, Добропільська НВК № 4. Назва роботи «Безпека праці у ваших руках».

На данном изображении может находиться: 4 человека

Третє місце: Рябушева Поліна, 10 років м. Маріуполь, Маріупольська ЗОШ № 41. Назва роботи «Будь уважним, дотримуйся правил безпеки на підприємстві!».

Нет описания фото.

Друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років:

Перше місце: Симонова Анастасія, 14 років, м. Краматорськ, Краматорська ЗОШ № 35. Назва роботи «Керування ризиками – крок у безпечне майбутнє».

На данном изображении может находиться: 2 человека, текст

Друге місце: Горбань Владислава, 14 років, м. Маріуполь, ЗОШ № 26. Назва роботи «Безпека праці».

На данном изображении может находиться: 2 человека, текст

Третє місце: Гурідова Софія, 13 років, м. Вугледар, Вугледарська ЗОШ №2. Назва роботи «Не програй!».

На данном изображении может находиться: 1 человек

Третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років:

Перше місце: Бессонов Владіслав, 16 років, м. Маріуполь, Маріупольський  технічний ліцей. Назва роботи «На сторожі безпеки».

Нет описания фото.

Друге місце: Петущак Марія, 15 років, м. Покровськ, Багатопрофільна гімназія м. Покровська. Назва роботи «Тяжкою є важлива праця і небезпечна для життя, тож ТБ знати – для них це щит та укриття».

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении

Третє місце: Булгакова Анастасія, 16 років, м. Покровськ, Покровська ЗОШ № 2. Назва роботи «Життя своє бережи та пам’ятай про безпеку завжди».

Нет описания фото.

За умовами конкурсу, малюнки переможців, які посіли перші місця у всіх вікових категоріях, буде направлено до редакції журналу «Охорона праці» для участі у фінальній частині Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Посадові особи Головного управління Держпраці у Донецькій області вітають переможців та бажають натхнення і подальших творчих успіхів!