3 квітня фахівці спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Тамара Чернікова та Анастасія Варавенко провели семінар з представниками ТОВ «Донбассугольстрой» на тему: «Загальні вимоги безпеки до працівників гірничих підприємств».

Посадові особи управління гірничого нагляду детально обговорили з присутніми вимоги до працівників та звернули увагу на проведення медичних оглядів працівників, що здійснюється відповідно до вимог Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, проходження на підприємстві передрейсового медичного огляду для водіїв технологічних транспортних засобів здійснюється відповідно до Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів.

Також представники Управління Держпраці наголосили, що навчання і перевірка знань з питань охорони праці працівників здійснюються відповідно до вимог Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці.

Наприкінці семінару спеціалісти довели до відома присутніх основні засади Закону України «Про охорону праці». Особливу увагу було звернено на права громадян на охорону їх життя і здоров’я у процесі трудової діяльності.