28 березня головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні управління гірничого нагляду Олександр Оріщенко провів на шахті «Алмазна» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» семінар на тему: «Первинні засоби пожежогасіння, правила користування».

Працівники були ознайомлені з рекомендаціями щодо оснащення об’єктів первинними засобами пожежогасіння, правилам користування пінними та порошковими вогнегасниками. Було акцентовано на причини виникнення пожеж: порушення технологічних регламентів, несправність або пошкодження виробничого устаткування, апаратури, іскри електрозварювальних робіт та необережне поводження з вогнем, несправність електроустановок, порушення правил користування інструментами та електронагрівальними приладами, порушення при проведенні вогневих та вогненебезпечних робіт, іскроутворення від ударів при використанні сталевих інструментів під час ремонтних робіт та інші.

Державний інспектор зазначив, що у разі виявлення пожежі (ознак горіння) кожен працівник зобов’язаний негайно повідомити про це телефоном пожежну охорону, диспетчера підприємства та гірничого диспетчера шахти. При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей та своє прізвище; вжити (по можливості) заходів щодо евакуації людей, гасіння (локалізації) пожежі та збереження матеріальних цінностей.