26 березня у ВП «Автобаза» ДП «Торецьквугілля» начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Дмитро Максимов та головний державний інспектор Володимир Іванченко провели круглий стіл, спрямований на попередження нещасних випадків на підприємстві.

Під час круглого столу були обговорені питання профілактики нещасних випадків як комплекс заходів матеріального та нематеріального характеру, який спрямований на запобігання раптового впливу на працівника небезпечного виробничого чинника чи середовища, внаслідок яких може бути заподіяна шкода його здоров’ю або наступить смерть працівника.

Також Дмитро Максимов зазначив, що профілактика нещасних випадків повинна бути спрямована на збереження життя і здоров’я працівників, вміння працівників прогнозувати, передбачати небезпечні ситуації та приймати правильні рішення щодо виходу з них. Відповідно до Положення про організацію роботи з охорони праці, керівник підприємства організовує профілактичну роботу щодо попередження нещасних випадків і професійних захворювань. Служба охорони праці, яка створюється на підприємстві має бути у достатній чисельності, щоб забезпечити організацію захисних і профілактичних заходів, беручи до уваги масштаб підприємства чи установи, а також ризики, яким піддаються працівники, і розподіл цих ризиків по всьому підприємстві або установі.