20 березня головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Михайло Пугач провів семінар з охорони праці та промислової безпеки на тему: «Безпечне виконання польових робіт та внесення мінеральних та органічних добрив в ґрунт» у приватному підприємстві «Ніка – Урзуф» Мангушського району. На нараді були присутні керівники інших підприємств Мангушського району та відповідальні працівники застан охорони праці на підприємствах зазначеної галузі.

Державний інспектор надав роз’яснення щодо профілактики нещасних випадків та їх попередження, проведення навчання з питань охорони праці, інструктажів, порядку організації ефективної роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму. Також звернули увагу на техніку безпеки на робочих місцях при виконанні ремонтних робіт з сільгосптехнікою.

В ході семінару були надані відповіді та роз’яснення на запитання присутніх щодо безпечної експлуатації сільськогосподарської техніки в період польових робіт і стосовно дотримання вимог законодавства України з охорони праці, пожежної безпеки, медичних оглядів та профілактики професійних захворювань, проведення атестації робочих місць працівників у разі потреби та на подання декларації відповідності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року N 1107.