18 березня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков та його заступник Андрій Астапов провели семінар з керівництвом ТДВ «Сініат» на тему: «Загальні вимоги Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті».

Фахівці гірничого управління доповіли присутнім про належне утримання суб’єктами господарювання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявність перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті. Спеціалісти звернули увагу на вимоги до засобів колективного та індивідуального захисту.

Наприкінці зустрічі посадові особи ГУ Держпраці у Донецькій області відповіли на запитання присутніх, які виникли під час проведення семінару та підкреслили обов’язки керівництва підприємств по втіленню заходів зі створення безпечних умов праці відповідно з вимогами Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.