15 березня головний державний інспектор спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю А. Заморєєв провів технічне навчання з працівниками та фахівцями поверхневого комплексу шахти «Алмазна» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» з питань організації роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму.

В ході технічного навчання були розглянуті вимоги НПАОП 0.00-1.71-13 Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями та обов’язки роботодавців щодо забезпечення безпечних та нешкідливих умов праці відповідно до НПАОП 0.00-7.11-12 Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників, затверджені наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 25 січня 2012 року № 67.

Також у ході навчання інспектор розповів про граничні норми підіймання і переміщення важких речей жінками та про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту.