13 березня начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Дмитро Максимов організував та провів нараду з керівництвом ДП “Маріупольський морський торговельний порт”, на якій обговорювались питання здійснення державного нагляду з питань охорони праці суб’єктів господарювання та організації роботи з охорони праці на промислових підприємствах.

Начальник транспортного відділу разом з керівництвом підприємства

В нараді прийняли участь: директор ДП “ММТП” Олександр Олійник, заступник директора ДП “ММТП” з охорони праці та екології Микола Вавілов, головний інженер ДП “ММТП” Євген Ляхов, працівники служби охорони праці ДП “ММТП”, а також головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку Микола Карапіра.

Враховуючи мораторій на проведення планових перевірок суб’єктів господарювання, а також істотні зміни в законодавстві України з питань охорони праці, директор порту О. Олійник звернувся в управління Держпраці в Донецькій області з проханням надати методичну допомогу з охорони праці шляхом проведення позапланової перевірки підприємства. В ході наради були зазначені основні напрямки з проведення позапланової перевірки, був складений попередній план здійснення перевірки, обговорені основні питання з охорони праці, на які в першу чергу необхідно звернути увагу в структурних підрозділах підприємства.

Дмитро Максимов роз’яснив порядок здійснення державного нагляду в даних умовах та зазначив, що не зважаючи на будь-які обмеження, охорона життя та здоров’я людей завжди залишаються основною метою правової держави та свідомих роботодавців, яку можна досягти лише спільними зусиллями органів державного нагляду та промисловості.

Всі присутні зазначили позитивність і плідність проведеної наради.