Питання легального перебування іноземців на території України, офіційного працевлаштування іноземних громадян стали темою міжвідомчої наради, яка відбулася 11 березня у приміщенні Головного управління Національної поліції в Донецькій області (м. Маріуполь).

Представники Головного управління ДМС у Донецькій області, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, Головного управління ДСНС у Донецькій області, Головного управління Держпраці у Донецькій області, Донецького прикордонного загону обговорили питання контролю за виконанням законодавства в міграційні сфері, проведення ефективних профілактичних заходів з метою упередження порушень вимог законодавства. Від Головного управління Держпраці у Донецькій області участь у заході прийняв заступник начальника управління з питань праці Ігор Часник.

Дієвий контроль за легітимним находженням, пересуванням, працевлаштуванням іноземців можливий лише за участю всіх сторін діалогу. Спільними зусиллями протягом березня-травня п.р. будуть проведені цільові заходи щодо виявлення та усунення правопорушень в міграційні сфері.

З метою організації та підготовки до практичного етапу проведення операції під умовною назвою «Мігрант» Ігор Часник та начальник відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Валентина Гуменюк провели нараду у відділі. Валентина Гуменюк інформувала про результати аналогічних заходів, які тривали протягом серпня 2018 року. Також було звернено увагу на необхідність залучити Маріупольський міський центр зайнятості до участі у запланованих заходах.