7 березня фахівці спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Тамара Чернікова та Анастасія Варавенко провели семінар з працівниками ПрАТ «Артвайнері» на тему: «Гарантії прав на охорону праці».

В ході семінару представники ГУ Держпраці озвучили права працівників на охорону праці під час укладання трудового договору, під час роботи, права на пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці, забезпечення працівників спецодягом, іншими засобами індивідуального захисту, мийними та знешкоджувальними засобами. Також було зазначено про право на відшкодування шкоди у разі ушкодження здоров’я або у разі їх смерті згідно з Законом України «Про охорону праці» та звернено увагу, що дія цього Закону поширюється на всіх юридичних та фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, та на всіх працюючих.

Наприкінці доповіді спеціалісти звернули увагу на необхідність дотримання та виконання правил охорони праці з метою безпечного виконання своєї роботи.