28 лютого в Маріупольській філії ДП «АМПУ» відбулась нарада начальника адміністрації Маріупольського порту Ігора Барського та начальника відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Дмитра Максимова.

На нараді також були присутні: служба охорони праці та юридична служба МФ ДП «АМПУ». Були обговорені питання щодо Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання, Вимог безпеки та захисту здоров`я під час використання виробничого обладнання працівниками, Вимог щодо безпеки та захисту здоров`я працівників під час роботи з екранними пристроями та зміни до Постанови КМУ від 30.11.2011 №1232.

В своїй доповіді начальник адміністрації Маріупольського порту надав статистичні данні за 2018р. стосовно нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом та розповів, які заходи заплановані на 2019р. для поліпшення умов праці.
Начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку надав роз’яснення стосовно вищезазначених тем та відповів на питання, які виникали під час наради.