Фахівцями Головного управління Держпраці у Донецькій області, у грудні 2018 року, з метою проведення інспекційного відвідування з питань додержання законодавства про працю здійснено виїзд до Фізичної особи – підприємця м. Добропілля за адресою, що зазначена в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, яка співпадає з місцем проживання суб’єкта.

Під час спроби проведення інспекційного відвідування Фізична особа – підприємець не відчинив двері за місцем проживання та за номером телефону, який зазначений у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, відмовився від спілкування.

Відповідно до пункту 18 Порядку №295,  суб’єкту було адресовано  вимогу про надання документів,  необхідної для проведення інспекційного відвідування, але у зазначений термін жодного документу  роботодавець не надав.

Пунктом 12 Порядку № 295 визначено, що вимога інспектора праці про надання об’єктом відвідування для ознайомлення документів та/або їх копій чи витягів з документів, пояснень, доступу до приміщень, організації робочого місця, внесена в межах повноважень, є обов’язковою для виконання.

У зв’язку із невиконанням вимог інспекторів праці на роботодавця накладено штрафну санкцію у 100 –  кратному розмірі мінімальної заробітної плати, а саме  372 300 гривень.

З даною постановою суб’єкт не погодився  та звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з позовною заявою про визнання протиправною та скасування постанови.

            Рішенням Донецького окружного адміністративного суду у задоволенні адміністративного позову фізичній особі – підприємцю до Головного управління Держпраці у Донецькій області про визнання дій протиправним та скасування постанови про накладення штрафу було відмовлено.