7 лютого у м. Слов’янськ т.в.о. начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Ганна Зуб прийняла участь у колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області. Захід провели голова правління ПФУ Євгеній Капінус та начальник ГУ Пенсійного фонду у Донецькій області Наталія Рад.

У ході колегії було підведено підсумки роботи у 2018 році щодо виконання бюджету та завдань, покладених на органи Пенсійного фонду України в Донецькій області та розглянуто завдання на 2019 рік.

Ганна Зуб звітувала, що завдяки спільній співпраці та проведеній масштабній інформаційно-роз’яснювальній кампанії протягом вересня – грудня 2018 року 50 334 особи оформили трудові відносини, що майже у двічі перевершує ці показники за попередні періоди.

Також було звернено увагу, що Головне управління Держпраці у Донецькій області спільно з соціальними партнерами неухильно продовжує роботу по організації комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці у Донецькій області та вдосконаленням контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.