7 лютого начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков провів семінар з працівниками ПрАТ «Керампром» на тему: «Вимоги правил безпеки при веденні робіт на перевантажувальних пунктах».

Під час семінару Олександр Вілков розповів, що перевантажувальний пункт повинен бути розділений нейтральною зоною на зону роботи екскаватора і зону розвантаження транспортних засобів, які необхідно позначити відповідними знаками. У нейтральній зоні виконувати вантажно-розвантажувальні роботи забороняється. Роботи на перевантажувальному майданчику необхідно виконувати відповідно до паспорта та інструкції з охорони праці. Інструкція, розроблена відповідно до вимог НПАОП 0.00-4.15-98 «Положення про розробку інструкцій з охорони праці», повинна бути на робочому місці, а працівники мають бути ознайомлені з нею і паспортом за особистим підписом. Розмір (довжину і ширину) розвантажувального майданчика необхідно визначати розрахунком з урахуванням робочих параметрів обладнання і транспорту. Висота ярусу перевантажувального пункту не повинна перевищувати висоту черпання екскаватора.

Наприкінці зустрічі фахівець розповів про необхідність виконання та додержання правил охорони праці для безпечного виконання робіт та збереження здоров`я працівників.