З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09. 2018 року №649-р «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» та з метою координації спільних дій територіальних органів Державної служби України з питань праці та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 24.01.2018 року, відбулася робоча зустріч заступника начальника управління з питань праці Ігоря Часника і начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області Олександра Тузова.
 
Під час підготовки до робочої зустрічі спеціалістами Головного управління Держпраці у Донецькій області попередньо була підготовлена інформація і пропозиції. Зокрема внесені пропозиції щодо обміну інформацією з питань, які віднесені до компетенції територіальних органів Державної служби України з питань праці та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також щодо узгодження здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, підстави для здійснення яких визначені законодавством.
 
Було досягнуто згоди щодо необхідності в найкоротші строки узагальнити пропозиції та конкретизувати порядок обміну інформацією з урахуванням вимог Закону України «Про інформацію».
 
Сторони домовилися забезпечити обмін інформацією та взаємодію з метою забезпечення прав громадян.
Завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв'язків та з питань Євроінтеграції, головний редактор та адміністратор офіційної сторінки Головного управління Держпраці у Донецькій області. Для зв'язку використовуйте посилання нижче на соціальні мережи.