6 лютого відбулась робоча нарада між посадовими особами Головного управління Держпраці у Донецькій області та Управлінням Державної Виконавчої Служби Головного Територіального Управління Юстиції у Донецькій області на тему: «Меморандум про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції України».

У рамках Меморандуму співпраця сторін передбачає взаємодію Держпраці та Міністерства юстиції у напрямі організації проведення спільних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, зокрема, особами, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, у тому числі заборгованість зі сплати аліментів, та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

На нараді було узгоджено форму обміну інформацією щодо фактів порушення роботодавцями порядку оформлення трудових відносин осіб, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду (іншими органами), в тому числі заборгованості зі сплати аліментів. Також було обговорено шляхи  забезпечення організації співпраці сторін щодо проведення інспекційних відвідувань інспекторами праці на підставі повідомлення державних виконавців щодо встановлених під час здійснення виконавчого провадження фактів неоформлених трудових відносин, інших фактів порушення законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю.

 

Завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв'язків та з питань Євроінтеграції, головний редактор та адміністратор офіційної сторінки Головного управління Держпраці у Донецькій області. Для зв'язку використовуйте посилання нижче на соціальні мережи.