5 лютого головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Леонід Латиш та головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Віталій Котов провели семінар в КЗ «Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області». Було розглянуто питання щодо безпечної організації навчального процесу, організації профілактичної роботи з учнями щодо запобігання нещасним випадкам у побуті при користуванні газовими приладами та роз`яснення вимог ЗУ «Про ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Леонід Латиш розповів про безпеку навчального процесу, про рішення колегії Державної служби України з питань праці від 28.12.2018р №2 стосовно проведення роз’яснювальної роботи щодо безпечного використання газу у побуті.

Віталій Котов інформував про вимоги ЗУ «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», технічні регламенти та надав зразки декларації відповідності.

Присутніх також ознайомили з вимогами Порядку проведення розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого Постановою КМУ №1232 від 30 листопада 2011 року.