4 лютого на території ПрАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча» фахівцями відділу по роботі з підрядними організаціями Дирекції з охорони праці, промислової безпеки та екології проведено аудит стану охорони праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки працівниками ТОВ «Кріо Інтер Трейдінг» під час монтажу вентиляторної градирні № 2 кисневого цеху, у якому взяли участь головні державні інспектори відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Сергій Хмельніченко та Сергій Шутілов.

Під час проведення аудиту головні державні інспектори розглянули заходи щодо підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму і аваріям. Особливу увагу було звернено на обов’язки посадових осіб з дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпеки технологічних процесів і відповідності їх проектам виконання робіт. Також було обговорено проведення спеціального навчання персоналу та наявності дозвільних документів на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки та на виконання робіт підвищеної небезпеки.

За результатами аудиту представники охорони праці та промислової безпеки ПрАТ «ММК ім. Ілліча» видали припис підрядній організації.