4 лютого начальник управління гірничого нагляду Дмитро Самохвалов, начальник спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва Олег Ліщенко за участю спеціалістів ТОВ “Краснолиманська” та ДП ВК “Краснолиманська” провели семінар на тему: “Вимоги законодавства до порядку ведення гірничих робіт”.

Було зазначено, що “Гірничий закон України” – це один з найважливіших нормативних документів, відповідно до якого відбувається ведення гірничих робіт. Цей Закон визначає правові та організаційні засади проведення гірничих робіт, забезпечення протиаварійного захисту гірничих підприємств, установ та організацій.

В ході семінару було повідомлено, що гірниче законодавство – сукупність правових норм, які регулюють гірничі відносини та встановлюють правила ведення гірничих робіт. Гірничі роботи – комплекс робіт з проведення, кріплення та підтримки гірничих виробок і виймання гірничих порід в умовах порушення природної рівноваги, можливості прояву небезпечних і шкідливих виробничих факторів.