Т.в.о. начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Ганна Зуб прийняла участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулось 30 січня в м. Краматорськ.
Під час засідання Комісії були розглянуті результати роботи за 2018 рік міських тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат по м. Маріуполь, м. Вугледар та м. Селидове.

Також було розглянуто стан та перспективи погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заборгованості з податків та зборів перед бюджетом на наступних підприємствах: ДП «Український державний науково-дослідний інститут конструкційних матеріалів «Прометей», Міське комунальне підприємство «Маріупольтепломережа», КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління», КП «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради».

Ганна Зуб наголосила, що за даними Головного управління статистики у Донецькій області по КП «Маріупольтепломережа», КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» та КП «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» заборгованість із заробітної плати відсутня.