29 січня головний спеціаліст з питань протидії корупції Костянтин Підгорний провів технічне навчання на тему: «Актуальні питання антикорупційного законодавства, які стосуються діяльності посадових осіб Головного управління Держпраці у Донецькій області».

Костянтин Підгорний зазначив, що дотримання антикорупційного законодавства є одним із пріоритетних напрямків діяльності державних службовців, у тому числі і в Державній службі України з питань праці, державних підприємствах, установах і організаціях, що належать до сфери юрисдикції її діяльності.

Тож, Наказом № 124 від 23.11.2018 р. була затверджена «Антикорупційна програма Державної служби України з питань праці на 2018-2020 роки». Метою Антикорупційної програми Держпраці є вжиття додаткових і посилення діючих заходів, спрямованих на ефективне і дієве запобігання проявам корупції в системі Держпраці, шляхом мінімізації виявлених у діяльності Держпраці корупційних ризиків, впровадження механізмів доброчесності та підвищення рівня довіри громадян до діяльності Держпраці.

Аналізуючи ситуацію, яка пов’язана з корупційними ризиками в системі Держпраці, та взявши до уваги конкретні випадки порушення антикорупційного законодавства, треба відмітити, що зазначена вище антикорупційна програма сприяє здійсненню зміні підходів щодо заходів протидії корупції в службі.