У Маріупольському міському центрі зайнятості 23 січня відбувся семінар з фізичними особами, які планують відкрити власний бізнес. Участь у заході прийняла начальник відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Валентина Гуменюк.

Представник ГУ Держпраці інформувала про основні законодавчі та нормативно-правові  акти, які регулюють правові відносини у сфері трудового законодавства, зупинилась на основних вимогах щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками, оплати праці, питаннях щодо звільнення, використання праці неповнолітніх, жінок тощо. Крім того,  ознайомила присутніх з соціальними стандартами, які передбачено Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 01.01.2019 року, а саме розмір місячної мінімальної заробітної плати встановлено у сумі 4173 грн., почасової – 25,13 грн. Розмір мінімальної заробітної плати безпосередньо впливає на розмір штрафів, передбачених ст.265 КЗпП України за порушення законодавства про працю.

Валентина Гуменюк зупинилася на правових та соціальних наслідках використання праці без належного оформлення трудових відносин. Зокрема, інформувала присутніх, що згідно абз.2 ч.2 ст.265 КЗпП України юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (125 190 грн.) за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.