Спеціалісти транспортного відділу виявляли порушення на дорогах Донеччини

0
381

22 січня головні державні інспектори відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Михайло Стрельцов та Юлія Кравцова продовжують брати участь у спільних заходах з представниками Укртрансбезпеки у Донецькій області, направлених на виявлення можливих порушень законодавства про охорону праці та безпеки дорожнього руху під час здійснення заходів державного контролю на автомобільному транспорті.

Вищезазначений захід відбувся на перехресті автошляхів М-03 (Київ-Харків-Довжанський) та Т0514 (Лиман-Добропілля). Під час превентивної роботи представники Держпраці виявили у пасажиро- та вантажоперевізників наступні порушення:
• тріщини на лобовому склі;
• місця розміщення вогнегасників та аптечки не позначені відповідними написами, символами або знаками;
• прострочені або відсутні вогнегасники;
• неукомплектованість транспортного засобу згідно його категорії противідкатними башмаками та аптечками;
• відсутність у деяких водіїв світловідбиваючих жилетів.

З приводу виявлених порушень водіям було роз’яснено норми НПАОПу 0.00-1.62-12 «Правила охорони праці на автомобільному транспорті» для подальшого використання у роботі та усунення виявлених недоліків. Водіям були надані відповіді стосовно законодавства про ОП, особливу увагу звернено на особисту безпеку та безпеку учасників руху в зимову пору року.