18 січня головний державний інспектор спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю А. Заморєєв провів технічне навчання з фахівцями ВП “Донецька виконавча дирекція з ліквідації шахт” ДП “ОК “Укрвуглереструктуризація”, яка проводить ліквідацію та консервацію шахт: «Новогродівська №2, «Нова», «Артема», «Родина», «Горняк» з питань організації роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму.

В ході технічного навчання були розглянуті вимоги безпеки при експлуатації шахтного стаціонарного обладнання. Особливу увагу було приділено заходам безпеки при експлуатації шахтних підйомів, а також вимогам «Керівництва з ревізії, налагодження та випробування шахтних підйомних установок». Інженерно-технічним працівникам була роз’яснена методика, об’єм і технологія робіт по ревізії, наладці і випробуванню механічного і електричного устаткування шахтних підйомних установок. Описані конструкції окремих вузлів підйомних машин, електроустаткування, апаратури управління, захисту і схем блокувань, що забезпечують безпечну роботу підйомних установок. Також доведені нормативи і вимоги, дотримання яких потрібне при ревізії, наладці, випробуванні і експлуатації підйомних установок.

Технічне навчання пройшло у формі конструктивного діалогу, було надано відповіді на поставлені запитання та розглянуто заходи щодо запобігання травматизму при експлуатації підземних транспортних засобів.