В управлінні з питань праці у м. Маріуполь відбулась зустріч заступника начальника управління з питань праці Ігоря Часника, головного державного інспектора відділу контролю південного напрямку Володимира Бірюкова з підприємцями щодо питань оплати праці.

Ігор Часник інформував, що розмір заробітної плати залежить від складності та умов виконуваної роботи, професійно-ділових якостей працівника, результатів його праці та господарської діяльності підприємства, установи, організації і максимальним розміром не обмежується. Питання державного і договірного регулювання оплати праці, прав працівників на оплату праці та їх захисту визначається цим Кодексом, Законом України «Про оплату праці» та іншими нормативно-правовими актами (ст.94 КЗпП України). Проте законодавством передбачено, що мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

Мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.
Мінімальна заробітна плата встановлюється одночасно в місячному та погодинному розмірах. Законом України від 23.11.2018 №2629-VIII «Про Державний бюджет на 2019 рік» встановлено розмір місячної мінімальної заробітної плати у сумі 4173 грн., почасової – 25,13 грн.

Інспектор праці Володимир Бірюков повідомив, що заробітна плата підлягає індексації у встановленому законодавством порядку. Порядок проведення індексації затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 №1078 (із змінами та доповненнями).

З метою обізнаності роботодавцям було нагадано, що з 1 січня 2019 року у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати збільшився розмір штрафів за порушення законодавства про працю, яких передбачено ст.265 КЗпП України.