16 січня головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Олег Ісаєнко провів навчально-тренувальні заняття аварійно-диспетчерської служби Красноармійського УГГ за темою: «Запах газу у під’їзді житлового будинку».

За сценарієм навчань на пульт АДС надійшов сигнал про запах газу у другому під’їзді багатоповерхового будинку №35 на м-н Сонячний. На місце виїхала аварійна бригада. Прибувши на місце, слюсарі забезпечили огорожу аварійної зони, за допомогою газоаналізатора перевірили наявність газоповітряної суміші в під’їздах будинку, підвалі та прилеглих колодязях зв’язку, каналізації та водопостачання. Фахівці аварійної служби організували подачу повітря в під’їзд, щоб витіснити газо-повітряну суміш, справили буровий огляд аварійної ділянки підземного газопроводу для визначення місця витоку газу.

Навчально-тренувальні заняття пройшли в режимі реального часу і підтвердили готовність аварійно-диспетчерської служби газового господарства до локалізації та ліквідації аварійних ситуацій.

Підводячи підсумки навчально-тренувальних занять, головний державний інспектор ГУ Держпраці підкреслив, що ситуація, представлена на навчаннях, була максимально наближена до реальних умов. Такі навчання – це хороша практика взаємодії в умовах аварійних ситуацій, адже від точності та узгодженості дій в аварійній ситуації може залежати безпека і навіть життя людей.