Протягом 2018 року ГУ Держпраці у Донецькій області були ініційовані та реалізовані превентивні заходи спрямовані на забезпечення дотримання вимог законодавства щодо виконання роботодавцями нормативу робочих місць для осіб з інвалідністю (ст. 19 «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю» 21 березня 1991 року N 875-XII), а також працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії в межах квот встановлених у ст.14 ЗУ «Про зайнятість населення» від 24 березня 1995 року N 108/95-ВР.

28 грудня 2018 року відбулась ярмарка вакансій у Маріупольському міському центрі зайнятості населення, метою якою було надання інформації потенційним шукачам роботи з числа осіб з інвалідністю. Ярмарку відвідав державний інспектор з праці Валерій Бєляков, який надав консультації працівникам і представникам роботодавців з питань, що стосуються працевлаштування інвалідів та дотримання законодавства про працю.

4 грудня 2018 року заступник начальника управління з питань праці ГУ Держпраці у Донецькій області Ігор Часник провів семінар ініційований Маріупольським міським центром зайнятості населення за темами: «Правові та організаційні засади Законів України «Про зайнятість населення в Україні», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та інших законодавчих актів з питань працевлаштування осіб з інвалідністю». В семінарі прийняли участь представники Донецького обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Данської Ради у справах біженців.

На семінарі увагу учасників було звернено на те, що відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» № 875-12 від 21 березня 1991 року (далі — Закон № 875) людям з особливими потребами гарантовано рівні з усіма іншими громадянами права для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства. Роботодавці зобов’язані надавати роботу інвалідам згідно зі ст. 172 КЗпП. Законодавство гарантує створення для інвалідів потрібних умов, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя, враховуючи їх особливості, індивідуальні можливості та інтереси. Крім того, працевлаштування інвалідів — це також обов’язок роботодавців, що передбачено ст.12 Закону України «Про охорону праці» від 14 жовтня 1992 року № 2694-XII (далі — Закон № 2694-XII) та ст.18 Закону № 875.

Для того щоб працевлаштуватися, людина з особливими потребами повинна звернутись до підприємства, установи, організації чи до державної служби зайнятості. Роботодавці мають створювати для працевлаштування інвалідів робочі місця, забезпечувати такі умови праці, які відповідали б вимогам їх індивідуальних програм реабілітації, та надавати інші соціально-економічні гарантії, передбачені законодавством.

Особливо було зазначено, що згідно зі ст. 19 Закону № 875 для всіх роботодавців (підприємств, зокрема неприбуткових, а також підприємств, громадських організацій інвалідів, фізичних осіб — підприємців, які використовують найману працю) встановлено норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів. Він становить 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу роботодавця за рік. Наприклад, якщо в роботодавця працює від 8 до 25 осіб, він має працевлаштувати одну особу з особливими потребами. Головне, що цей норматив вважатиметься для роботодавця виконаним, якщо для інваліда це робоче місце є основним. Робота людини з особливими потребами за сумісництвом не вважатиметься такою, що входить до нормативу по підприємству. Група інвалідності працівника у цьому разі значення не має. Інваліди-надомники теж зараховуватимуться до виконання нормативу працевлаштування інвалідів, оскільки вони є штатними працівниками підприємства.

Під час працевлаштування осіб з інвалідністю необхідно звертати увагу на посвідчення та Індивідуальну програму реабілітації, на недопущення до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Законодавством передбачено збільшення відпустки для осіб з інвалідністю, а саме для ІІІ групи інвалідності така відпустка – 26, а для І та ІІ груп – 28 календарних днів.
Спеціалісти Донецького обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю розповіли про позики, фінансову допомогу та дотації роботодавцям для створення робочих місць для осіб з інвалідністю.

Заступник начальника управління з питань праці Ігор Часник черговий раз наголосив на дотриманні мінімальних соціальних гарантій для працівників, у тому числі для осіб з інвалідністю та накладення штрафів у разі їх недотримання, а також звернув увагу, що працевлаштовуючи людей з інвалідністю, роботодавець:
• уникає штрафних санкцій за невиконання нормативу робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів;
• отримує дотації на створення робочого місця для працівника з інвалідністю, на заробітну плату людини з інвалідністю;
• одержує можливість навчити працівника з інвалідністю за рахунок соціальних фондів;
• отримує пільги щодо нарахування ЄСВ і при розрахунку ПДФО.

З урахуванням результатів інспекційних відвідувань, аналітичної роботи, в тому числі інформації з відкритих джерел про найбільш характерні порушення законодавства про працю та проблемні питання відповідно до пп.32, 33 Порядку № 295 були здійснені відвідування роботодавців з метою інформування їх та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.