3 січня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков провів семінар з керівниками ПрАТ «Керампром» на тему: «Аналіз виробничого травматизму на гірничодобувних підприємствах Донецької області у 2018 році».

Олександр Вілков проаналізував з присутніми виробничий травматизм, який стався у минулому році. Встановили причини і фактори, які сприяли виникненню цих надзвичайних подій. Це, насамперед, недотримання працівниками вимог інструкцій з ОП та особиста необережність робітників. Спеціаліст відмітив зниження виробничого травматизму та відсутність випадків смертельного травматизму, пов’язаного з виробництвом, на піднаглядових відділу гірничодобувних підприємствах у 2018 в порівнянні з 2017.

Наприкінці зустрічі посадовець відповів на запитання присутніх, які виникли під час проведення семінару та звернув увагу на обов’язки керівництва підприємств по втіленню заходів по створенню безпечних умов праці відповідно з вимогами Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.