27 грудня начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку Д. Максимов та головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку М. Стрельцов прийняли участь у спільних заходах з патрульною поліцією в м. Краматорськ та Слов’янськ та Укртрансбезпекою, які направлені на покращення стану безпеки дорожнього руху та виявлення порушень засобів індивідуального захисту.

Вищезазначений захід відбувся на перехресті автошляхів М-03 (Київ-Харків-Довжанський) та Т0514 (Лиман-Добропілля). Під час превентивної роботи представники Держпраці виявили у пасажиро- та вантажо-перевізників наступні порушення: тріщини на лобовому склі, прострочені або відсутні вогнегасники, неукомплектованість транспортного засобу згідно його категорії противідкатними башмаками та аптечками, відсутність у деяких водіїв світловідбиваючих жилетів.

З приводу виявлених порушень водіям було роз’яснено норми НПАОПу 0.00-1.62-12 «Правила охорони праці на автомобільному транспорті» для подальшого використання у роботі та усунення виявлених недоліків.