Представники гірничого управління взяли участь у комісії на ТОВ “ДТЕК Добропіллявугілля”

0
325

21 грудня 2018 року представники управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Донецькій області прийняли участь в роботі постійнодіючої комісії про ступінь загрозливості та порядку відпрацювання шахтопластів, віднесених до загрозливих по викидам вугілля та газу на 2019 рік на підприємствах ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля».

На підставі вимог п.1 г.5 р V “Правил безпеки у вугільних шахтах”, п.5.3.11 “Правил ведення гірничих робіт на пластах, схильних до газодинамічних явищ”, а також протокольних рішень комісії по розгляду ознаків загрози пластів на шахтах ТОВ “ДТЕК Добропіллявугілля” і порядку їх відпрацювання було розглянуто перелік шахтопластів по категоріям загрозливості з раптових викидів вугілля, породи та газу, а також порядок їх розробки, розглянуто узгоджені з ІГТМ ім. М.С. Полякова НАН України комплекс заходів щодо боротьби з ГДЯ.

Наголошено на недопущенні прийняття в експлуатацію і роботи підготовчих виробок та виїмкових дільниць без затверджених заходів щодо боротьби з газодинамічними явищами.